Příslušenství a doplňky oken

Nabízíme široký sortiment příslušenství a doplňků pro okna OTHERM PRAHA.

Okenní příčky

Hládká nalepovací Meziskelní Pevná

Ornamentální sklo

Drátosklo Crepi Delta
Gothic Niagara Chinchilla
Konfeta Krizet Kůra

Kliky

Kliky

Žaluzie

Žaluzie jsou ideálním prvkem k regulaci slunečního svitu propouštěného do interiéru. Ať už vertikální, nebo horizontální, ovládané manuálně, nebo elektronicky, žaluzie vám uprostřed slunného dne poskytnou příjemné přítmí, zabrání pohledům chodců v prostorách podél komunikací a dekorativně dotvoří vaši místnost. Jednoduše se instalují do téměř jakýchkoliv prostor a nabízí široké spektrum barevných i velikostních provedení.

Rolety

Rolety nám nabízí podobné využití, jako žaluzie - díky jejich textilní konstrukci, která poskytuje zakrytí okna ucelenou plochou, je však možné zcela omezit průchod slunečního záření. Oproti žaluziím je oceníme například u podkrovních oken, kde by byla montáž žaluzií nepraktická.

Kromě vnitřních rolet jsou nabízené i rolety exteriérové, tzv. předokenní, které bývají z pevných materiálů a plní tak i funkci bezpečnostní – znesnadňují nechtěné vniknutí, případně poškození okna vnějšími vlivy.

Markýzy

Markýzy nám oproti tomu poskytují zastínění venkovních prostor, ať už teras, nebo balkónů. Díky UV stabilizátorům zajišťují lepší ochranu proti slunečním paprskům a voděodolná impregnace nabízí využití i v deštivém počasí. Ovládání markýz může být řešené manuálně, či elektronicky, kvalitní textilie jsou stálobarevné a vyznačují se dlouhou životností.

Sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu nabízí ochranu interiéru před nechtěnými návštěvníky i bez použití nepříjemných chemických prostředků. Hustá síťovina zamezuje proniknutí i těm nejmenším druhům hmyzu a přitom svým zpracováním téměř nenarušuje pohled z okna, nebo dveří. Umístění vysunovacích sítí nijak nenarušuje estetický vzhled místnosti a jejich konstrukce zaručuje dlouhodobou kvalitu bez deformací výplně. Sítě proti hmyzu mohou i alergikům nabídnout klidný spánek na čerstvém vzduchu.

Parapety

Parapety nabízejí ochranu vnitřního i venkovního zděného prostoru pod okny. Široká škála materiálů s voděodolnými úpravami, velké možnosti barevných odstínů a dlouhá životnost jsou známkami parapetů montovaných společností OTHERM PRAHA.